Televizorius Philips 55PUS7609/12 цена
Televizorius Philips 55PUS7609/12 цена
Philips 55PUS7609/12 televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-.. |
|
373.45 €
|
B магазин percte.eu |
Philips 55PUS7609/12 TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite, Grey |
|
390.28 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips 55PUS7609/12, 55" 55PUS7609/12 |
|
396.60 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
396.60 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Televizorius Philips 7609 Series 55PUS7609/12, 55 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
408.96 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Philips 7609 Series 55PUS7609/12, 55 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
408.96 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips 55PUS7609/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.16 eur/mėn |
|
408.96 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
408.96 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Televizorius Philips 55PUS7609/12 LED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
408.96 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
408.96 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Philips 4K UHD LED 55" Smart TV 55PUS7609/12 3840x2160p HDR10+ 3xHDMI 2xUSB LAN .. |
|
410.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 55PUS7609/12 televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ An.. |
|
410.32 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
410.32 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Išmanusis televizorius Philips 4K, 55 colių (55PUS7609/12) |
|
416.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
416.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 55PUS7609/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite, Grey |
|
420.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
420.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips televizorius 55PUS7609/12 55" 4K Ultra HD, 3840 x 2160, LED, Smart TV, D.. |
|
435.90 €
|
B магазин inserv.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:14
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863040966 |
| Plotis | 122.7 |
| Aukštis | 72 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 14400 |
| Svoris | 10.8 |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, greito naudojimosi vadovas, saugos instrukcijos ir teisinė informacija. |
| Gylis | 8.8 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | UHD |
| Modelis | 55PUS7609/12 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 26 |
| Aukštis su stovu | 74 |
| Svoris be stovo | 10.6 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Vidinė atmintis, GB | 8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 300 |
| Išmanusis valdymo pultelis | - |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 77 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.84 |
| Pakuotės plotis | 0.16 |
| Pakuotės ilgis | 1.36 |
| Spalvos pavadinimas | Antracito |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |


















































