Monitorius Philips 55BFL2214 цена
Monitorius Philips 55BFL2214 цена
Televizorius Philips 55BFL2214 | 55" | UHD | Android TVбольше |
|
665.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
665.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
PHILIPS 55BFL2214 55" UHD 350 NITS 16/7 DVB-T/T2/C ANDROID TVNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
696.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Professional Monitor Philips 55BFL2214/12 55-inch 4K Ultra HD LED A..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
731.34 €
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 55BFL2214/12, 55 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1029.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
"Philips" 55BFL2214/12, 139,7 cm (55 colių), 3840 x 2160 taškų, LED, išmanusis t.. |
|
651.40 €
|
B магазин printera.lt |
Philips 55BFL2214 55BFL2214/12 |
|
662.36 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
662.36 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Philips 55BFL2214/ 12 55" LED TV monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.59 eur/mėn |
|
665.87 €
|
B магазин rde.lt |
Televizorius Philips 55BFL2214 | 55" | UHD | Android TVбольше |
|
665.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
665.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
PHILIPS 55BFL2214 55" UHD 350 NITS 16/7 DVB-T/T2/C ANDROID TVNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
696.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Telewizor Philips B-Line 55BFL2214/12 | 55BFL2214/12 | 8718863030509больше |
|
711.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips 55BFL2214/12 Signage Display 139.7 cm (55) LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra .. |
|
712.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
712.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 55BFL2214/12 televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Ju.. |
|
724.20 €
|
B магазин senetic.lt |
Televizorius Professional Monitor Philips 55BFL2214/12 55-inch 4K Ultra HD LED A..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
731.34 €
|
B магазин pigu.lt |
"PHILIPS B-Line 55BFL2214 18/7/UHD/350cd DVB-C/T2 (Speditionsversand)"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
731.35 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
731.35 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Televizorius Philips B-Line 55BFL2214/12 | 55BFL2214/12 | 8718863030509больше |
|
732.50 €
|
B магазин enter24.eu |
"PHILIPS B-Line 55BFL2214 18/7/UHD/350cd DVB-C/T2 (Speditionsversand)"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
767.91 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
767.91 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
PHILIPS B-Line 55BFL2214 18 / 7 / UHD / 350cd DVB-C / T2 (peradresavimas) |
|
786.33 €
|
B магазин marsietis.lt |
Televizorius Philips 55BFL2214/12, 55 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1029.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Televizorius Philips 55BFL2214/12, 55 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1029.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips 55BFL2214/12 Signage Display 139.7 cm (55") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra.. |
|
1052.07 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips 55BFL2214/12 Signage Display 139.7 cm (55") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra.. |
|
1118.72 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1118.72 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 55BFL2214/12 LED 55'' 4K Ultra HD Android | S55150877 | 8718863030509 |
|
1358.20 €
|
B магазин multo.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 19:47
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8718863030509 |
| Plotis | 122.8 |
| Aukštis | 71.2 |
| Garantija | 24 |
| Gylis | 7.8 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Bluetooth sąsaja | - |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| Modelis | 55BFL2214/12 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Svoris be stovo | 13.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 100 x 200 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.3 |
| Kilmės šalis | - |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 75 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Spalvos pavadinimas | Juoda |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |




























