Televizorius Philips 50HFL5214U/12 цена
Televizorius Philips 50HFL5214U/12 цена
Televizorius PHILIPS 50HFL5214U/12 50 colių MEDIASUITE TV UHD ANDROID TV 9 |
|
620.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
620.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Philips 50HFL5214U/12, 50 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1179 € |
|
1079.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
PHILIPS 50HFL5214U 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/mбольше |
|
457.46 €
|
B магазин smartech.ee |
Televizorius PHILIPS 50HFL5214U/12 50 colių MEDIASUITE TV UHD ANDROID TV 9 |
|
620.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
620.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 50HFL5214U 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/m² |
|
706.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
706.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
PHILIPS Hotel TV 50HFL5214U/12 126,0cm(50") MediaSuite | 50HFL5214U/12 | 87188.. |
|
921.95 €
|
B магазин enter24.eu |
TV Set Philips 50HFL5214U/12 126.0cm (50") MediaSuite Hotel TV |
|
962.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
962.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 50HFL5214U/12, 50 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1179 € |
|
1079.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Philips 50HFL5214U/12, 50 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1179 € |
|
1079.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips 50HFL5214U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/m² |
|
1149.74 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips 50HFL5214U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/m² |
|
1217.57 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1217.57 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 50HFL5214U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda 350 cd/m² |
|
1249.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1249.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:48
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863030677 |
| Plotis | 111.2 |
| Aukštis | 64.7 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 11.5 |
| Gylis | 7.8 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.0 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 50HFL5214U/12 |
| Garso sistema | Dolby MS12D |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Gylis su stovu | 24.6 |
| Aukštis su stovu | 67.7 |
| Svoris be stovo | 11.3 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vidinė atmintis, GB | 16 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-C |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 100 x 200 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.3 |
| Kitos jungtys | CI+ |
| Kilmės šalis | Nyderlandai |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 65 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Показать больше | |































