Monitorius Philips 242B1 цена
Monitorius Philips 242B1 цена
Monitorius PHILIPS 23.8" IPS FHD / 242B1/00Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
226.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius PC ekranas - PHILIPS - 242B1/00 - 23.8 colių - IPS - HDMI/DisplayPort..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
226.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Philips 242B1/ 00 23.8 IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.36 eur/mėn |
|
203.57 €
|
B магазин rde.lt |
Monitorius Philips B Line 242B1/00 23,8" (60,5 cm), Juodos spalvos |
|
203.58 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
203.58 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
PHILIPS 242B1/00 23.8inch LCD monitor |
|
206.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
206.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Philips B Line 242B1/00 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Bl.. |
|
208.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
208.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips B Line 242B1/00 LED display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full .. |
|
209.19 €
|
B магазин senetic.lt |
Monitorius Philips B Line 242B1/00, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD.. |
|
209.43 €
|
B магазин printera.lt |
Philips 242B1, 23.8" 242B1/00 |
|
209.90 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
209.90 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
PHILIPS 242B1/00 23.8inch LCD monitor with PowerSensor IPS technology 16:9 1920x.. |
|
213.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
213.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
PHILIPS 242B1/00 23.8inch LCD monitor with PowerSensor IPS technology 16:9 1920x.. |
|
216.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
216.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius PHILIPS 242B1/00 23.8inch LCD monitor with PowerSensor IPS technology.. |
|
222.36 €
|
B магазин primtech.lt |
Monitorius PHILIPS 23.8" IPS FHD / 242B1/00Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
226.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius PC ekranas - PHILIPS - 242B1/00 - 23.8 colių - IPS - HDMI/DisplayPort..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
226.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 20:50
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581764210 |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | usb, audio out, dvi-d |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745 x 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | vga kabelis, hdmi kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas, garso kabelis |
| Svoris | 4.57kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 32.3cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 5.1cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |































































