Monitorius Philips 222V8LA цена
Monitorius Philips 222V8LA цена
Philips 222V8LA/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
67.39 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Philips 222V8LA, 21.5", 4 msKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.9 € |
|
68.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips 222V8LA/ 00 21.5" VA 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
67.12 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
67.12 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Monitorius Philips 222V8LA/00 21.5'' |
|
67.13 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
67.13 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips | LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) " | VA | FHD | 16:9 | 7..больше |
|
67.34 €
|
B магазин vieni.lt |
Philips | LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) " | VA | FHD | 16:9 | 7.. |
|
67.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
67.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 222V8LA/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
67.39 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips | LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) " | VA | FHD | 16:9 | 7..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
68.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Philips V Line 222V8LA/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik.. |
|
68.14 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
68.14 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Philips | LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) " | VA | FHD | 16:9 | 7.. |
|
68.62 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Philips | LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) " | VA | FHD | 16:9 | 7.. |
|
68.62 €
|
B магазин smartonly.eu |
Monitorius Philips V Line 222V8LA/00, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, Full .. |
|
68.67 €
|
B магазин printera.lt |
Monitorius Philips 222V8LA, 21.5", 4 msKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.9 € |
|
68.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Philips 222V8LA, 21.5", 4 msKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.9 € |
|
68.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips | LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) " | VA | FHD | 16:9 | 7..больше |
|
69.12 €
|
B магазин enrike.lt |
PHILIPS LCD monitor | 222V8LA/00 | 21.5 inch (54.6 cm) | VA | FHD | 16:9 | 75 Hz..больше |
|
69.87 €
|
B магазин smartech.ee |
Philips | LCD monitor | 222V8LA |
|
70.97 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
70.97 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 222V8LA, 21.5" 222V8LA/00 |
|
71.37 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
71.37 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips V Line 222V8LA/00 computer monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Fu.. |
|
73.81 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips Monitor 222V8LA 21.5 inch VA HDMI DP Speakers |
|
74.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
74.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Philips V Line 222V8LA/00 computer monitor 54.6 cm (21.5) 1920 x 1080 pixels Ful.. |
|
74.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
74.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips V Line 222V8LA/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik.. |
|
76.83 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Philips V Line 222V8LA/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik.. |
|
76.95 €
|
B магазин senetic.lt |
Philips V Line 222V8LA/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik.. |
|
78.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
78.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
Philips V Line 222V8LA/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik.. |
|
87.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
87.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Philips V Line 222V8LA/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21,5 kol.) 1920 x 1080.. |
|
89.25 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Monitorius PHILIPS 222V8LA/00 21.5inch VA LCD FHD 1920x1080 16:9 3000:1 250cd/m2.. |
|
107.45 €
|
B магазин primtech.lt |
Computer Monitor Philips V Line 222V8LA/00 21.5 inch (54.6 cm) VA FHD 75 Hz Adap.. |
|
107.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
107.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 12:26
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581771690 |
| Įstrižainė | 21.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 3000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | vesa tvirtinimas |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi |
| Svoris | 2.79kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 36.9cm |
| Plotis | 49.3cm |
| Gylis | 22cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | stovas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |

































































