Karšto oro gruzdintuvė Philco PHAF5000 цена
Karšto oro gruzdintuvė Philco PHAF5000 цена
Philco PHAF 5000Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.99 € |
|
67.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:12
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8590669286768 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 5l |
| Krepšelio talpa | 1.2kg |
| Filtras | nerūdijantis plienas |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 32cm |
| Plotis | 30.5cm |
| Gylis | 30.5cm |
| Svoris | 5.8kg |
| Gamintojo kodas | phaf5000 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, metalas |
| Savybės | temperatūros valdymas, ekranas |
| Показать больше | |


























