Gruzdintuvė Philco PHAF 3500 цена
Gruzdintuvė Philco PHAF 3500 цена
Philco PHAF 3500Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.5 € |
|
61.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:12
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8590669309863 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 3.5l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 1500w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 27cm |
| Gylis | 33cm |
| Svoris | 4.8kg |
| Kita informacija | nuimamos dalys tinkamos plauti indaplovėje; neprideganti danga; led indikatorius |
| Gamintojo kodas | phaf3500 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas |
| Показать больше | |














