Karšto oro gruzdintuvė Gorenje AF1409DW цена
Karšto oro gruzdintuvė Gorenje AF1409DW цена
Fritiūrinė - Gorenje Oil-Free Fryer 3.5L 1400W WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.5 € |
|
45.35 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
45.35 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Gorenje AF1409DW, balta sp., 1400 W, 3.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 67.9 € |
|
46.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Fritiūrinė Gorenje Airfryer AF1409DW Power 1400 W Capacity 3.5 L White |
|
53.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White |
|
44.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
44.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gorenje AF1409DW10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
44.45 €
|
B магазин rde.lt |
Fritiūrinė - Gorenje Oil-Free Fryer 3.5L 1400W WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.5 € |
|
45.35 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
45.35 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gruzdintuvė Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Galia 1400 W | Talpa 3,5 l | Kryžmin.. |
|
45.35 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
45.35 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Gorenje AF1409DW, balta sp., 1400 W, 3.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 67.9 € |
|
46.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Gorenje AF1409DW, balta sp., 1400 W, 3.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 67.9 € |
|
46.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gorenje AF1409DW karšto oro gruzdintuvė, 3.5l, 1400W, balta, 9 programosбольше |
|
47.00 €
|
B магазин vieni.lt |
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White AF1409DW |.. |
|
47.43 €
|
B магазин elektrika.lv |
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White |
|
48.06 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
48.06 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White |
|
48.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
48.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Gorenje AF1409DW air fryer, 3.5L, White AF1409DW |
|
49.52 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
49.52 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White |
|
49.56 €
|
B магазин smartonly.eu |
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White |
|
50.45 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Gorenje AF1409DW fryer 1400 W Hot air fryer Black, White |
|
50.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
50.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė, kurios galia 1400 W ir talpa 3.5 L AF1409DW Baltas Goren.. |
|
51.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Fritiūrinė Gorenje Airfryer AF1409DW Power 1400 W Capacity 3.5 L White |
|
53.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gruzdintuvė Gorenje AF1409DW,1400 W, 3.5 LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
55.06 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
55.06 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gruzdintuvė Gorenje AF1409DW,1400 W, 3.5 LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
57.81 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
57.81 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 05:59
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 3838782497001 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 3.5l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 1400w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 32.5cm |
| Plotis | 38.5cm |
| Gylis | 33.2cm |
| Svoris | 5.62kg |
| Kita informacija | automatinės programos |
| Gamintojo kodas | af1409dw |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | automatinis išsijungimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |









































