Šaldytuvas Philco PCS 262 EW цена
Šaldytuvas Philco PCS 262 EW цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCS 262 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
359.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCS 262 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
359.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas Philco PCS 262 EW |
|
359.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
359.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:16
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669365890 |
| Gamintojo kodas | 40048658 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 204kwh |
| Bendra talpa | 252l |
| Šaldytuvo talpa | 197l |
| Šaldiklio talpa | 65l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54.7cm |
| Aukštis | 177.3cm |
| Gylis | 56.8cm |
| Svoris | 56.8kg |
| Показать больше | |




















