Šaldytuvas Philco PCS 270 ENX цена
Šaldytuvas Philco PCS 270 ENX цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCS 270 ENXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
483.18 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philco PCS 270 ENXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
483.18 €
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCS 270 ENXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
483.18 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCS 270 ENXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
483.18 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philco PCS 270 ENXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
483.18 €
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 09:39
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669365883 |
| Gamintojo kodas | 40048655 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 219kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 199l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 3.5kg/24h |
| Klimato klasė | n/st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, nofrost, multiairflow |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 62.5cm |
| Svoris | 58kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Показать больше | |

















