Šaldytuvas Philco PCN 310 EW цена
Šaldytuvas Philco PCN 310 EW цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCN 310 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
529.56 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philco PCN 310 EWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 578.0 € |
|
529.56 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCN 310 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
529.56 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Philco PCN 310 EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
529.56 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philco PCN 310 EWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 578.0 € |
|
529.56 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Philco PCN 310 EW |
|
529.56 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
529.56 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:10
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669336371 |
| Gamintojo kodas | 40045822 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 310l |
| Šaldytuvo talpa | 224l |
| Šaldiklio talpa | 86l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 188cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 63kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |














