Pentax SP 12x50 цена
Pentax SP 12x50 цена
12× magnificationQuality BaK4 prismFully multi-coated opticsDurable aluminium ru..больше |
|
154.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax SP 12x50mm W/CKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.9 € больше |
|
154.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax SP 12x50 W/CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.0 € больше |
|
154.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax SP 12x50 W/ C žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.48 eur/mėn больше |
|
140.89 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
140.89 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars SP 12x50 W/C | 65904больше |
|
147.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
147.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Pentax žiūronai SP 12x50 W/Cбольше |
|
149.28 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
149.28 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
12× magnificationQuality BaK4 prismFully multi-coated opticsDurable aluminium ru..больше |
|
154.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax SP 12x50mm W/CKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.9 € больше |
|
154.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax SP 12x50mm W/CKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.9 € больше |
|
154.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Žiūronai Pentax SP 12x50 W/CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.0 € больше |
|
154.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
PENTAX SP 12X50больше |
|
159.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
159.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
RICOH/PENTAX PENTAX SP WATERPROOF 12X50 |
|
289.44 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
289.44 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:18
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288690 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 12 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 4.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 73m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Atstumas iki akies | 178mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5.5m |
| Svoris | 1080g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 20mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Показать больше | |


























