Pentax SD 10x42 цена
Pentax SD 10x42 цена
Pentax SD 10x42 WP, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389.0 € |
|
320.35 €*
|
B магазин pigu.lt |
Žiūronai Ricoh Pentax SD 10x42 WPбольше |
|
349.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
349.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Pentax SD 10x42 WPбольше |
|
311.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
311.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pentax SD 10x42 WP, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389.0 € |
|
320.35 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax SD 10x42 WPбольше |
|
321.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
321.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Žiūronai Ricoh Pentax SD 10x42 WPбольше |
|
349.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
349.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Pentax SD 10x42 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.00 eur/mėn больше |
|
354.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
354.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars SD 10x42 WP | 62762 |
|
357.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
357.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
10× magnificationQuality roof prismFull-Multi-Coating lensesPhase correctionDura.. |
|
391.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:18
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 4549212288609 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 104.58m |
| Atstumas iki akies | 18mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.53m |
| Svoris | 615g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 18mm |
| Matmenys | 142 x 134 x 50mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | guminė apsauginė danga; galimybė tvirtinti prie trikojo; bak-4 prizmės |
| Показать больше | |

























