Pentax AD 9x32 цена
Pentax AD 9x32 цена
Pentax AD 9x32 WPбольше |
|
205.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
205.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Žiūronai Lornetka Pentax Pentax AD 9x32 WPбольше |
|
205.98 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
205.98 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
PENTAX AD 9X32 WP |
|
219.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
219.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
RICOH/PENTAX PENTAX AD 9X32 WATERPROOF |
|
235.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
235.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Pentax binoculars AD 9x32 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 265.0 € |
|
243.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax AD 9x32 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.88 eur/mėn |
|
329.25 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
329.25 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars AD 9x32 WP | 62791 |
|
332.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
332.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
9× magnificationHigh quality BaK4 prismsFully multi-coated opticsFully waterproo.. |
|
364.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:33
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288614 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 9 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 32mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.7° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 117m |
| Atstumas iki akies | 138mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.5m |
| Svoris | 500g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 74mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | gumuotas korpusas; pasukamos akių taurės |
| Показать больше | |


























