Monitorius MSI MAG 341CQP цена
Monitorius MSI MAG 341CQP цена
MSI MAG 341CQP QD-OLED kompiuterio monitorius 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikselia.. |
|
515.50 €
|
B магазин percte.eu |
LCD Monitor|MSI|34|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 m.. |
|
546.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
546.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius MSI MAG 341CQP - 175Hz | UWQHD | 34'' | QD OLED | 0.03ms |
|
547.20 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
547.20 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
MSI MAG 341CQP QD-OLED 34" 21:9 Curved monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.31 eur/mėn |
|
563.05 €
|
B магазин rde.lt |
MSI MAG/341CQP/34"/QD-OLED/wQHD/175Hz/0,03ms/Černá/3R | MAG 341CQP QD-OLED | 471.. |
|
563.45 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitorius MSI MAG 341CQP QD-OLED, QD-OLED, 175 Hz, UWQHD, 34"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
725.87 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius MSI MAG 341CQP QD-OLED, QD-OLED, 175 Hz, UWQHD, 34"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
725.87 €*
|
B магазин 1a.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 ..больше |
|
740.00 €
|
B магазин skytech.lt |
MSI Monitor MAG 341CQP QD-OLED 34 inches/QD-LED/UWQHD/Curved/175Hz/Black |
|
794.77 €
|
B магазин baitukas.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
819.70 €
|
B магазин enrike.lt |
LCD monitorius, MSI, 34 colių, išlenktas / 21 : 9, skydelis QD-OLED, 3440x1440, ..больше |
|
820.45 €
|
B магазин marsietis.lt |
MSI MAG 341CQP, 34" MAG 341CQP QD-OLEDбольше |
|
821.60 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
821.60 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
824.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
824.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|34″|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440×1440|21:9|175Hz|.. |
|
825.56 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
825.56 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
828.00 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
832.00 €
|
B магазин complius.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
832.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
832.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
840.00 €
|
B магазин variantai.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
840.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
840.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
LCD Monitor MSI 34" Curved/21 : 9 Panel QD-OLED 3440x1440 21:9 175Hz Matte 0.03 .. |
|
856.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
856.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius LCD MSI MAG341CQPQD-OLED34Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
872.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
873.60 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
873.60 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
879.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
879.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|34 |Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
883.63 €
|
B магазин primtech.lt |
LCD Monitor|MSI|34"|Curved/21 : 9|Panel QD-OLED|3440x1440|21:9|175Hz|Matte|0.03 .. |
|
913.00 €
|
B магазин freyo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 21:48
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711377135702 |
| Gamintojo kodas | mag 341cqp qd-oled |
| Įstrižainė | 34" |
| Maksimali raiška | 3440 x 1440 |
| Ekrano tipas | wq hd |
| Jungtis | hdmi |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| Kontrastas | 1500000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3440 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 175hz |
| Reakcijos laikas | 0.03ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | displayhdr true black 400, kvm funkcija, oled care funkcijos |
| Svoris | -kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 812cm |
| Gylis | 427cm |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |
























































