Monitorius MSI MAG 242F цена
Monitorius MSI MAG 242F цена
Monitorius MSI MAG 242F, IPS, 200 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.9 € |
|
122.72 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius MSI MAG242F Full HD 24"Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
122.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
MSI MAG 242F, 23.8" MAG 242F |
|
122.10 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
122.10 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
MSI MAG 242F 23.8" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.45 eur/mėn |
|
122.71 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
122.71 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Monitorius MSI MAG 242F, IPS, 200 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.9 € |
|
122.72 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius MSI MAG 242F, IPS, 200 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.9 € |
|
122.72 €*
|
B магазин 1a.lt |
Monitorius MSI MAG242F Full HD 24"Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
122.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius MSI MAG 242F - 200Hz | Full HD | Rapid IPS | 23.8" |
|
122.72 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
122.72 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MSI MAG 242F kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
137.26 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
137.26 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MSI MAG 242F computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black |
|
141.72 €
|
B магазин baitukas.lt |
LCD Monitor|MSI|MAG 242F|23.8"|Gaming|Matte|Panel IPS|1920x1080|16:9|200Hz|0.5 m.. |
|
143.79 €
|
B магазин skytech.lt |
MSI MAG 242F computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black |
|
145.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
145.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI MAG 242F kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
145.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
145.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|MAG 242F|23.8"|Gaming|Matte|Panel IPS|1920x1080|16:9|200Hz|0.5 m.. |
|
149.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
149.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
MSI MAG 242F kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full .. |
|
155.06 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
155.06 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Gaming Monitor MSI MAG 242F 23.8" Full HD (1920x1080) Rapid IPS, 200Hz, 0.5ms GT.. |
|
162.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
162.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
MSI MAG 242F computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black |
|
175.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
175.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:31
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711377289795 |
| Įstrižainė | 24" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 200hz |
| Reakcijos laikas | 0.5ms |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | vesa |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Svoris | -kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Integruota Web kamera | - |
| Aukštis | 52.7cm |
| Plotis | 540cm |
| Gylis | 322cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | + |
| Savybės | reguliuojama ekrano padėtis |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |







































