MSi Clutch GM08 цена
MSi Clutch GM08 цена
MSI Clutch GM08 Pelė Žaidimams USB-A Optinė 4200 DPI Juoda Abiems Rankoms 6 Mygt.. |
|
21.54 €
|
B магазин pigu.lt |
Laidinė žaidimų pelė MSI Clutch GM08, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € |
|
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 Wired Mouseбольше |
|
16.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
16.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MOUSE USB OPTICAL GAMING/CLUTCH GM08 MSI | CLUTCHGM08 |
|
18.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
18.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MSi Clutch GM08 laidinė žaidimų optinė pelė su 6 mygtukais | 3200dpi | 1.8m |
|
19.39 €
|
B магазин skytech.lt |
Laidinė žaidimų pelė MSI Clutch GM08, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € |
|
20.62 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
20.62 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Žaidimų pelė MSI Clutch GM08 |
|
20.62 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
20.62 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 Pelė Žaidimams USB-A Optinė 4200 DPI Juoda Abiems Rankoms 6 Mygt.. |
|
21.54 €
|
B магазин pigu.lt |
MOUSE USB OPTICAL GAMING/CLUTCH GM08 MSI |
|
21.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
21.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 Clutch GM08 |
|
22.31 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
22.31 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Žaidimų pelė MSI Clutch GM08, juoda |
|
22.32 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
22.32 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
CLUTCH GM08 wired gaming computer mouse, Black CLUTCHGM08 | 824142218440 |
|
22.46 €
|
B магазин elektrika.lv |
Žaidimų pelė MSI Clutch GM08, BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
23.76 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
23.76 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
MOUSE USB OPTICAL GAMING/CLUTCH GM08 MSI |
|
24.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
24.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MSI CLUTCH GM08 optinė žaidimų pelė "4200 DPI optinis jutiklis, 6 programuojami .. |
|
24.49 €
|
B магазин printera.lt |
Žaidimų pelė MSI Clutch GM08, BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
25.19 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
25.19 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 žaidimų pelė |
|
26.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
26.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 Black kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
27.49 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
27.49 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 kompiuterio pelė Žaidimams Abiems rankoms USB A tipo Optinis 420.. |
|
33.58 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
33.58 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Laidinė žaidimų pelė MSI Clutch GM08, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € |
|
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MSI Clutch GM08 wired black |
|
35.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
35.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:47
! Сообщить об ошибке| Марка | MSi |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 4719072731151 |
| Gamintojo kodas | clutch gm08 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 200 - 4200dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 129.5 x 83.2 x 41.2mm |
| Svoris | 0.098g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1, macos |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | omron mygtukai, 10 mln. paspaudimų, reguliuojamas svoris |
| Показать больше | |

































































