Kaitlentė MPM MPM-45-IM-07 цена
Kaitlentė MPM MPM-45-IM-07 цена
MPM MPM-45-IM-07Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 258.0 € больше |
|
221.51 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė MPM MPM-45-IM-07Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.9 € |
|
221.51 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM MPM-45-IM-07 Indukcinė kaitlentė |
|
192.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
192.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė MPM MPM-45-IM-07Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
192.78 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
192.78 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė MPM MPM-45-IM-07Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
221.51 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
221.51 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė MPM MPM-45-IM-07Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.9 € |
|
221.51 €*
|
B магазин 1a.lt |
MPM MPM-45-IM-07Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 258.0 € больше |
|
221.51 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė MPM MPM-45-IM-07Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.9 € |
|
221.51 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM 45-IM-07 Juoda Įmontuoti 45 cm Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 3 zone(s.. |
|
230.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
230.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Induction cooktop MPM-45-IM-07 |
|
232.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
232.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM 45-IM-07 Black Countertop 45 cm Zoneless induction hob 3 zone(s) |
|
234.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
234.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė MPM MPM-45-IM-07Taikome nuolaidą |
|
245.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Indukcinė Kaitlentė Mpm Mpm-45-im-07 |
|
292.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
292.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 21:32
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5903151004161 |
| Gamintojo kodas | mpm-45-im-07 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 1500w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.2cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 51cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | 3 indukcinės kaitvietės; sensorinis valdymas; laikmatis; vaikų užraktas; likutinės šilumos indikatorius; automatinis išsijungimas; įmontuojama. |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |































