Šaldytuvas MPM MPM-351-SBF-07 цена
Šaldytuvas MPM MPM-351-SBF-07 цена
Šaldytuvas French Door MPM-351-SBF-07 |
|
739.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
739.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Šaldytuvas-šaldiklis su prancūziškomis durelėmis MPM-351-SBF-07 su naktimi nerūd.. |
|
573.23 €
|
B магазин freyo.lt |
French Door refrigerator-freezer MPM-351-SBF-07 night inox | MPM-351-SBF-07 | 59.. |
|
653.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
French Door refrigerator-freezer MPM-351-SBF-07 night inox |
|
689.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
689.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM French Door refrigerator-freezer MPM-351-SBF-07 night inox |
|
719.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
719.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
French Door refrigerator-freezer MPM-351-SBF-07 night inox | MPM-351-SBF-07 | 59.. |
|
724.30 €
|
B магазин enter24.eu |
Šaldytuvas French Door MPM-351-SBF-07 |
|
739.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
739.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
French Door refrigerator-freezer MPM-351-SBF-07 night inox |
|
894.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
894.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:47
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151045812 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 250kwh |
| Bendra talpa | 320l |
| Šaldytuvo talpa | 191l |
| Šaldiklio talpa | 129l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn/n/st/t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 64cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 69cm |
| Svoris | 79kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Показать больше | |































