Viryklė MPM-64-KGE-13B цена
Viryklė MPM-64-KGE-13B цена
Kuchenka MPM KUCHNIA GAZOWO-ELEKTRYCZNA MPM 64 KGE 13 B | MPM-AGD-250-97 | 59031.. |
|
266.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Orkaitė MPM MPM-64-KGE-13BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337.0 € |
|
295.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Viryklė MPM-64-KGE-13B |
|
295.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
295.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Dujinė-elektrinė viryklė MPM 64 KGE 13 B | MPM-AGD-250-97 | 5903151023384 |
|
327.85 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 10:45
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5903151023384 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | dujinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| LCD ekranas | - |
| Mėsos termometras | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |



















