Orkaitė MPM 63-BO-12 цена
Orkaitė MPM 63-BO-12 цена
Įmontuojama orkaitė MPM MPM-63-BO-12Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
163.75 €*
|
B магазин senukai.lt |
Orkaitė MPM MPM-63-BO-12Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
187.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Orkaitė MPM-63-BO-12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 267.0 € |
|
163.74 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama orkaitė MPM MPM-63-BO-12Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
163.75 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė MPM MPM-63-BO-12Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
163.75 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
163.75 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė MPM-63-BO-12Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
163.75 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
163.75 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MPM-63-BO-12 Orkaitė, juoda |
|
163.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
163.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Orkaitė MPM-63-BO-12 |
|
164.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
164.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė MPM-63-BO-12Yra sandėlyje. |
|
169.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
169.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Orkaitė MPM MPM-63-BO-12Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
187.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojama orkaitė MPM-63-BO-12Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
187.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
187.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM-63-BO-12 roaster oven |
|
198.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
198.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM-63-BO-12 built-in electric oven black |
|
217.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
217.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 06:40
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 590130801376 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2000w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 61cm |
| Svoris | 32kg |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | - |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 7 |
| Показать больше | |






























