Šaldiklis MPM-46-ZS-01B цена
Šaldiklis MPM-46-ZS-01B цена
Šaldiklis MPM 46-ZS-01B, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 170.9 € больше |
|
131.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM-46-ZS-01BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.0 € |
|
132.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis MPM 46-ZS-01B, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 170.9 € больше |
|
131.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis MPM 46-ZS-01B, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 170.9 € больше |
|
131.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis MPM 46-ZS-01B |
|
131.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
131.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM-46-ZS-01BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.0 € |
|
132.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
MPM 46-ZS-01B Vertikali šaldymo kamera Pastatomi 34 L E Balta |
|
133.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
133.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
MPM 46-ZS-01B freezer Freestanding 34 L White |
|
141.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
141.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM MPM-46-ZS-01B ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
142.02 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
142.02 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
MPM 46-ZS-01B freezer Freestanding 34 L White |
|
166.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
166.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:30
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 5903151002556 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 148kwh |
| Bendra talpa | 33l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 34kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas; 2 lentynos; keičiama durelių atidarymo kryptis |
| Показать больше | |







































