Indaplovė MPM-45-ZMI-02 цена
Indaplovė MPM-45-ZMI-02 цена
Indaplovė MPM MPM-45-ZMI-02Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
293.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė MPM MPM-45-ZMI-02, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
294.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM-45-ZMI-02 indaplovė Visiškai įmontuotosLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
295.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
MPM-45-ZMI-02 dishwasher Fully built-in | MPM-45-ZMI-02 | 5903151003546 |
|
257.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MPM-45-ZMI-02 dishwasher Fully built-in |
|
292.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
292.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indaplovė MPM MPM-45-ZMI-02Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
293.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė MPM MPM-45-ZMI-02, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
294.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė MPM MPM-45-ZMI-02, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
294.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojama indaplovė MPM-45-ZMI-02Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
294.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
294.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė MPM-45-ZMI-02Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
294.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
294.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM-45-ZMI-02 indaplovė Visiškai įmontuotosLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
295.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indaplovė MPM-45-ZMI-02 |
|
295.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
295.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM-45-ZMI-02 dishwasher Fully built-in |
|
336.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
336.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
įmontuojama Indaplovė Mpm 5903151003546 |
|
418.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
418.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 06:42
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 5903151003546 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 245min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | - |
| LED ekranas | - |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | + |
| Показать больше | |

































