Šaldiklis MPM-210-ZS-15 цена
Šaldiklis MPM-210-ZS-15 цена
Zamrażarka MPM ZAMRAŻARKA SZUFLADOWA MPM 210 ZS 15 BIAŁA 54/143/55 | MPM-AGD-118.. |
|
357.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MPM Šaldiklio stalčius šaldiklis 210 ZS 15 baltas 54/143/55 |
|
460.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
460.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Mpm MPM-210-ZS-15Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
461.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:14
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 5903151029935 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 227kwh |
| Bendra talpa | 200l |
| Temperatūra | -24 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 6val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 143cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 53kg |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | 6 stalčiai; temperatūros reguliavimas; reguliuojamos kojelės; reversinės durys. |
| Показать больше | |




















