Robotas vejapjovė Mova LiDAX Ultra 800 цена
Robotas vejapjovė Mova LiDAX Ultra 800 цена
Vejos robotas Mova LiDAX Ultra 800 |
|
999.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
999.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Robotas vejapjovė MOVA LiDAX Ultra 800 m²Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1466.0 € |
|
1098.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Robot koszący Mova Robot koszący MOVA LiDAX Ultra 800 | 57061-0 | 6977973410621 |
|
893.85 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Vejos robotas Mova LiDAX Ultra 800 |
|
999.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
999.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
MOVA LiDAX Ultra 800 Robotas vejapjovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 100.00 eur/mėn |
|
999.99 €
|
B магазин rde.lt |
Robotas vejapjovė MOVA LiDAX Ultra 800 m²Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1466.0 € |
|
1098.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
[AI generated title] Mova Robotplæneklipper Lidax Ultra 800 |
|
1162.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1162.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 22:47
! Сообщить об ошибке| Марка | Mova |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 6977973410621 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 100mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 13.7kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 800m² |





























