Monitoriaus laikiklis Huzaro Motion 1.2 цена
Monitoriaus laikiklis Huzaro Motion 1.2 цена
Motion 1.2 |
|
26.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
26.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Huzaro Motion 1.2 laikiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
27.88 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
27.88 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
HUZARO Motion 1.2 pasukamas monitoriaus laikiklis |
|
27.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
27.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Huzaro Motion 1.2 Monitor Mount, 15-27" HZ-Motion 1.2 |
|
32.14 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
32.14 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 18:24
! Сообщить об ошибке| Марка | HUZARO |
| Категория | Кронштейны для мониторов |
| Продукт код | 5903796015294 |
| Tipas | monitorių laikiklis |
| Atitraukiamas nuo sienos | - |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100, vesa 75 x 75 |
| Ekrano įstrižainės dydis | 14" - 27" (36 - 67 cm) |
| Didžiausias kabinamo įrenginio svoris | 7kg |
| Pavertimas | -90°/+85° |
| Pasukimas | 360° |
| Mažiausias atstumas nuo sienos | -cm |
| Didžiausias atstumas nuo sienos | 520cm |

























