Monitoriaus laikiklis B Tech BT7510/B, juodas
Monitoriaus laikiklis B Tech BT7510/B, juodas
B-TECH BT7510 - Befestigungskit (Wandmontage) für LCD-Display - Schwarz - Bildsc.. |
|
19.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
19.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis B-Tech AV MountsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € |
|
21.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitoriaus laikiklis B-Tech AV MountsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.29 € |
|
21.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laikiklis B Tech Tech BT7510-PRO/B |
|
21.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
21.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 18:25
! Сообщить об ошибке| Марка | B TECH |
| Категория | Кронштейны для мониторов |
| Продукт код | 5019318751028 |
| Tipas | tv laikiklis |
| Atitraukiamas nuo sienos | + |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100, vesa 75 x 75, vesa 50 x 50 |
| Ekrano įstrižainės dydis | 28" (71.12 cm) |
| Didžiausias kabinamo įrenginio svoris | 20kg |
| Mažiausias atstumas nuo sienos | 15mm |
| Didžiausias atstumas nuo sienos | 15mm |
| Pardavėjo šalis | kita |
















