Monitoriaus laikiklis Arctic Z1 Basic, 43 colių
Monitoriaus laikiklis Arctic Z1 Basic, 43 colių
Monitoriaus laikiklis Arctic Z1 BasicKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.59 € |
|
22.87 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.87 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis Arctic Z1, 43"Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.32 € |
|
22.87 €*
|
B магазин pigu.lt |
MONITOR ACC ARM Z1 BASIC/AEMNT00039A ARCTIC AEMNT00039A | 4895213700474 |
|
18.25 €
|
B магазин elektrika.lv |
MONITOR ACC ARM Z1 BASIC/AEMNT00039A ARCTIC |
|
18.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
18.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MONITOR ACC ARM Z1 BASIC/AEMNT00039A ARCTIC |
|
18.55 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
18.55 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
Arctic Z1 Basic Monitor Mount |
|
19.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
19.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
ARCTIC Z1 Basic |
|
19.10 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
19.10 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Arctic Z1 Basic Monitor Arm, up to 34" AEMNT00039A |
|
19.52 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
19.52 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Arctic Z1 Basic laikiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
19.89 €
|
B магазин rde.lt |
MONITOR ACC ARM Z1 BASIC/AEMNT00039A ARCTIC |
|
19.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
19.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ARCTIC Z1 Basic |
|
21.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
21.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
ARCTIC Z1 Basic 34"/38" monitoriaus laikiklisNemokamas pristatymas. |
|
22.65 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
22.65 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
ARCTIC Z1 Basic 34"/38" monitoriaus laikiklis |
|
22.65 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
22.65 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis Arctic Z1 BasicKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.59 € |
|
22.87 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.87 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis Arctic Z1 BasicKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.59 € |
|
22.87 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.87 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis Arctic Z1, 43"Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.32 € |
|
22.87 €*
|
B магазин pigu.lt |
ARCTIC Z1 Basic 34"/38" monitoriaus laikiklis |
|
23.86 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
23.86 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Arctic monitoriaus tvirtinimo ranka Z1 Basic AEMNT00039A, maksimali apkrova 8 kg.. |
|
29.60 €
|
B магазин inserv.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 09:35
! Сообщить об ошибке| Марка | ARCTIC |
| Категория | Кронштейны для мониторов |
| Продукт код | 4895213700474 |
| Tipas | monitorių laikiklis |
| Atitraukiamas nuo sienos | + |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100, vesa 75 x 75, vesa 75 x 100 |
| Ekrano įstrižainės dydis | 13'' - 32'' (33 - 81.3 cm) |
| Didžiausias kabinamo įrenginio svoris | 8kg |
| Pavertimas | -15/+15° |
| Pasukimas | 180° |
| Mažiausias atstumas nuo sienos | -cm |
| Didžiausias atstumas nuo sienos | -cm |
| Svoris | 2.1kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















































