ModeCom Starter Art цена
ModeCom Starter Art цена
MODECOM MC-STARTER ART - højttalere - |
|
10.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kompiuterio kolonėlės Modecom MC-Starter-Art |
|
10.74 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
10.74 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Modecom MC-Starter-Art kompiuterinės kolonėlės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
11.22 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
11.22 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Kompiuterinė kolonėlė Modecom MC-Starter, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.09 € |
|
13.21 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Modecom MC-Starter, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.09 € |
|
13.21 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 06:09
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 5906190440389 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 2 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800dpi |
| Paskirtis | darbui |
| Kabelio ilgis | 1.4m |
| Matmenys | 104 x 33 x 59mm |
| Svoris | 0.065g |
| Palaikomos technologijos | windows 7, macos, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | 3 mygtukai |
| Показать больше | |



















