Kavos aparatas Master MC321W цена
Kavos aparatas Master MC321W цена
Automatinis kavos aparatas Master Coffee MC321W, baltasNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
190.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
190.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Kavos aparatas Master Coffee |
|
194.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
194.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 11:18
! Сообщить об ошибке| Марка | Master |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 4772132010702 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 34cm |
| Gylis | 40cm |
| Slėgis | 19bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava |
| Vandens talpa | 1.7l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | reguliuojamas kavos pylimo snapelis 105–150 mm, išimamas skysčių padėklas |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |





















