Marvo Monka Echo RS HG9070W цена
Marvo Monka Echo RS HG9070W цена
Marvo Monka Echo RS HG9070WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 67.9 € |
|
42.19 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Monka Echo RS HG9070W WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
43.49 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
43.49 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Žaidimų ausinės MONKA Echo RS HG9070W, belaidės, baltosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 55.99 € |
|
43.49 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Ausinės Monka Echo RS HG9070W WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
45.66 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
45.66 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Marvo Monka Echo RS HG9070W belaidės ausinės su mikrofonu BT |
|
47.18 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
47.18 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marvo Monka Echo RS HG9070W belaidės ausinės su mikrofonu|BTVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
49.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Marvo Monka Echo RS HG9070W white ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
58.34 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
58.34 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Ausinės su mikr.Monka Echo RS HG9070W Wireless | HPHMAHG9070 |
|
60.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
60.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 13:30
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391936320 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz - 20khzhz |
| Jautrumas | 118db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | bevielis |
| Показать больше | |























