Marvo HG8959 цена
Marvo HG8959 цена
Laidinės žaidimų ausinės Marvo Lumi HG8959, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.29 € |
|
18.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Marvo HG8959 Lumi 40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.0 € |
|
18.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
MARVO HG8959 Lumi 40 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | 3.5 mm | BaltosVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
15.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
MARVO HG8959 Lumi 40 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | 3.5 mm | Baltos |
|
18.31 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
18.31 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Marvo Lumi HG8959, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.29 € |
|
18.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Marvo HG8959 Lumi 40 RGB White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
18.31 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
18.31 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Marvo HG8959 Lumi 40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.0 € |
|
18.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Marvo Lumi HG8959, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.29 € |
|
18.31 €*
|
B магазин 1a.lt |
MARVO HG8959 Lumi 40 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | 3.5 mm | Baltos |
|
20.39 €
|
B магазин skytech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:59
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391933633 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz – 20khzhz |
| Varža (Ω) | 20Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | lengvas dizainas; rgb apšvietimas ant lankelio; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas |
| Jautrumas (dB/mW) | 112 |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 305g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |




















