Marvo HG8929 цена
Marvo HG8929 цена
Marvo HG8929 juodas/ raudonas ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
17.42 €
|
B магазин rde.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 22:21
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391919545 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | reguliuojamas lankelis; minkštos ausų pagalvėlės |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 300g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |



















