Televizorius Manta 50LUA123E цена
Televizorius Manta 50LUA123E цена
Televizorius Manta 50LUA123E, 50 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
373.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Manta 50LUA123EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419.0 € |
|
373.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta 50LUA123E |
|
369.62 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
369.62 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta 50LUA123E |
|
370.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
370.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Manta 50LUA123E, 50 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
373.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Manta 50LUA123E, 50 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
373.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Manta 50LUA123E televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.17 eur/mėn |
|
373.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
373.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Manta 50LUA123EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419.0 € |
|
373.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta 50LUA123E LED 50'' 4K Ultra HD Android televizorius |
|
373.24 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
373.24 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Manta 50LUA123E LED 50'' 4K Ultra HD Android televizorius |
|
374.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
374.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Manta 50LUA123E |
|
380.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
380.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:52
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5902510676117 |
| Plotis | 111.1 |
| Aukštis | 64.3 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 8.5 |
| Gylis | 6.5 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | LCD |
| Modelis | 50LUA123E |
| WiFi sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 26.7 |
| Aukštis su stovu | 70.4 |
| Svoris be stovo | 8.2 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 24 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10, HLG |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-S |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | COAX |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 53 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Показать больше | |


























