Makita VC3211HX1 цена
Makita VC3211HX1 цена
Dulkių siurblys Makita VC3211HX1 1050W |
|
737.06 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
737.06 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Dulkių siurblys Makita VC3211HX1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 936.0 € |
|
864.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Makita VC3211HX1 1050W |
|
737.06 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
737.06 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Sauso-drėgno valymo siurblys Makita VC3211HX1PRISTATYMAS PER 1 d.d. Atsiėmimas Kaune per 1 val. Rinkos lyderis! |
|
797.80 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
797.80 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dulkių siurblys Makita VC3211HX1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 936.0 € |
|
864.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 09:13
! Сообщить об ошибке| Марка | MAKITA |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 0088381654524 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1050w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | aliuminis |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 55.2cm |
| Plotis | 39.8cm |
| Gylis | 68.5cm |
| Svoris | 17kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 32l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis, antgalis plyšiams |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72.5db |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
























