Siuvimo mašina Husqvarna H Class E 20 цена
Siuvimo mašina Husqvarna H Class E 20 цена
Husqvarna Viking H|Class E20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219.0 € |
|
174.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Siuvimo mašina Husqvarna Viking H Class E20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
181.04 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
181.04 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Siuvimo mašina Husqvarna Viking Husqvarna E20больше |
|
183.73 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
183.73 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Husqvarna Viking H Class E20 - Sewing machine White |
|
189.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
189.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Siuvimo mašina Husqvarna Viking H Class E20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
190.09 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
190.09 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:25
! Сообщить об ошибке| Марка | HUSQVARNA |
| Категория | Швейные машины |
| Продукт код | 7393033079000 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 6.9kg |
| Siuvimo programų skaičius | 32 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 800 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4.5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Показать больше | |
































