Mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLB цена
Mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLB цена
Gorenje BM235CLBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 287.0 € |
|
223.38 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.9 € |
|
259.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLB |
|
259.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
259.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gorenje BM235CLB microwave Black Combination microwave Built-in 23 L 800 W |
|
218.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
218.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje BM235CLB montuojamoji mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.00 eur/mėn |
|
219.99 €
|
B магазин rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
219.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
219.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLBYra sandėlyje. |
|
223.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
223.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gorenje BM235CLBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 287.0 € |
|
223.38 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
223.39 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
223.39 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLB |
|
223.39 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
223.39 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLB | AC189 |
|
232.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
232.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.9 € |
|
259.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.9 € |
|
259.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Gorenje BM235CLB |
|
259.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
259.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:29
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 3838942143397 |
| Gamintojo kodas | 567145 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 39cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 34.6cm |
| Svoris | 15.5kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | - |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | classico dizainas, bronzinė rankena; mechaniniai valdymo ratukai; įmontuojamas modelis su grilio funkcija. |
| Показать больше | |






















































