Gigabyte FORCE H5 цена
Gigabyte FORCE H5 цена
Gigabyte Force H5 - Headset - ohrumschließend - kabelgebunden - USB (FORCE H5) |
|
91.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
91.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gigabyte Aorus H5 Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.46 eur/mėn |
|
92.78 €
|
B магазин rde.lt |
Ausinės Gigabyte Force H5 Sidabrinė (FORCE H5) |
|
92.78 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
92.78 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 18:29
! Сообщить об ошибке| Марка | GIGABYTE |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4719331548278 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 118db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | dėklas |
| Kita informacija | srs surround sound; touch control panel; ergonomiškos pagalvėlės su atminties puta; sulankstomos ausinės; apsauginis dėklas |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 288g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Показать больше | |

























