Gembird GHS-SANPO-S300 цена
Gembird GHS-SANPO-S300 цена
GEMBIRD GHS-SANPO-S300 USB 7.1 Surround Gaming Headset with RGB backlight |
|
25.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Ausinės Gembird GHS-SANPO-S300 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
26.14 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
26.14 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
GEMBIRD GHS-SANPO-S300 USB 7.1 Surround Ausinės žaidimai su RGB apšvietimu |
|
26.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
26.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
HEADSET SURROUND 7.1/GHS-SANPO-S300 GEMBIRD |
|
26.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
26.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
HEADSET SURROUND 7.1/GHS-SANPO-S300 GEMBIRD |
|
26.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
26.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gembird GHS-SANPO-S300 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
27.43 €
|
B магазин rde.lt |
Ausinės Gembird GHS-SANPO-S300 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
27.45 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
27.45 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Ausinės SURROUND 7.1/GHS-SANPO-S300 GEMBIRD |
|
27.55 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
27.55 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
HEADSET SURROUND 7.1/GHS-SANPO-S300 GEMBIRD GHS-SANPO-S300 | 8716309120975 |
|
27.83 €
|
B магазин elektrika.lv |
HEADSET SURROUND 7.1/GHS-SANPO-S300 GEMBIRD |
|
27.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
27.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
GEMBIRD GHS-SANPO-S300 USB 7.1 Surround žaidimų ausinės su RGB apšvietimu |
|
27.83 €
|
B магазин printera.lt |
Gembird GHS-SANPO-S300, RGB, Black GHS-SANPO-S300 |
|
28.20 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
28.20 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black |
|
29.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
29.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black |
|
30.60 €
|
B магазин baitukas.lt |
HEADSET SURROUND 7.1/GHS-SANPO-S300 GEMBIRD |
|
33.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
33.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black |
|
33.57 €
|
B магазин freyo.lt |
Gembird ausinės GHS-SANPO-S300 7.1 virtualus garsas, 2.2 m laidas, 32 Ω varža, 1.. |
|
34.00 €
|
B магазин inserv.lt |
Laidinės ausinės Gembird GHS-SANPO-S300, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.9 € |
|
35.17 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
35.17 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Laidinės ausinės Gembird GHS-SANPO-S300, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.9 € |
|
35.17 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
35.17 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 12:44
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 8716309120975 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | rgb apšvietimas; gera garso izoliacija; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |























































