Garett OneKid Phone цена
Garett OneKid Phone цена
GARETT OneKid Pink mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.17 eur/mėn больше |
|
78.99 €
|
B магазин rde.lt |
Garett OneKid Phone Juodasбольше |
|
82.42 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
82.42 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Garett OneKid Phone Czarnyбольше |
|
85.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
85.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 14:21
! Сообщить об ошибке| Марка | GARETT |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 5904238487075 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.8 |
| Pagrindinė kamera | 0.3mpx |
| Priekinė kamera | yrampx |
| Blykstė | led |
| Procesoriaus tipas | unspecified |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 48mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 16gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 16gb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 3500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | dual sim |
| Jungties tipas | otg support |
| Modelis | onekid phone garett onekid |
| Aukštis | -mm |
| Plotis | 60mm |
| Gylis | 12mm |
| Svoris | 75g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, vartotojo instrukcija, usb laidas |
| Senjorams | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 18 |
| Показать больше | |


















