Fujinon TS-X1440 цена
Fujinon TS-X1440 цена
Fujifilm Žiūronai Fujinon TS-X14x40 Techno-Stabi 16668012 |
|
1058.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1058.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Žiūronai Fujinon TS-X1440 Yellow Techno-Stabi 16804707 NAUJIENAбольше |
|
1059.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1059.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Fujifilm Fujinon TS-X1440 Black žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 108.00 eur/mėn |
|
1079.99 €
|
B магазин rde.lt |
Optinis Įrenginys - Fujifilm TS-X14x40 Techno-Stabi Teleskopiniai Prizmai 14x Di.. |
|
1094.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Žiūronai Fujinon TS-X1440 Techno-Stabi 16668012Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1099.41 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
1099.41 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Optinis Įrenginys - Fujifilm TS-X14x40 Techno-Stabi Teleskopiniai Prizmai 14x Di.. |
|
1105.24 €
|
B магазин marsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 01:20
! Сообщить об ошибке| Марка | FUJIFILM |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 4014759001078 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 14 |
| Tipas | jūriniai žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 40mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 4° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 70m |
| Atstumas iki akies | 13mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5m |
| Svoris | 1300g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 60 - 70mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | pilnai daugiasluoksnė optika; atsparūs lietui ir naudojimui jūroje |
| Показать больше | |




















