Fossibot F101 P цена
Fossibot F101 P цена
Telefonas FOSSiBOT F101 P 4G 4/64GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.8 € |
|
116.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-17 10:11
! Сообщить об ошибке| Марка | FOSSIBOT |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6975708065016 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano dydis (coliais) | 5.45 |
| Ekrano raiška | 1440 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 24mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | + |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Procesoriaus dažnis | 2ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Baterijos talpa | 10600mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 13 |
| Papildomos funkcijos | 4g |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | fossibot f101 |
| Plotis | 76.2mm |
| Svoris | 350g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Показать больше | |
































