Kavos aparatas First 5476-1 цена
Kavos aparatas First 5476-1 цена
Pusiau automatinis kavos aparatas First 5476-1, Su rankiniu pieno plakimu |
|
81.00 €
|
B магазин europrekes.lt |
Espresso kavos virimo aparatas First 5476-1 |
|
81.70 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
81.70 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kavos aparatas First Austria Espresso kavos virimo aparatas First 5476-1 |
|
88.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
88.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas First Austria 5476-1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
100.10 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
100.10 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Kavos aparatas First Austria 5476-1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
105.11 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
105.11 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Espresso kavos virimo aparatas TZS First Austria Espresso Maker. 15 Bar Pump. 10..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
115.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
115.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:33
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST AUSTRIA |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 9003898547610 |
| Kavos aparato tipas | pusiau automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1050w |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 34cm |
| Gylis | 26cm |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | veiklos kontrolės lemputė |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





















Jurga G.
2019-06-13 20:01:05
Kava skani, bet putu nedaro, tik uzkaitina piena.