Orkaitė First FA 5045-4 цена
Orkaitė First FA 5045-4 цена
Elektrinė viryklė su krosnele First 5045-4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
123.89 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
123.89 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Elektrinė viryklė su krosnele First 5045-4 |
|
129.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
129.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Elektrinė viryklė su krosnele First 5045-4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
130.08 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
130.08 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:42
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 9003898504545 |
| Mini krosnelės tipas | elektrinės |
| Galia | 3200w |
| Aukštis | 37cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 40.5cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitviečių skaičius | 2 |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |





















