FiiO JD1 цена
FiiO JD1 цена
Ausinės FiiO JD10больше |
|
21.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
21.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-25 09:53
! Сообщить об ошибке| Марка | FIIO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6953175741176 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 24Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, ausinės |
| Kita informacija | asimetriniai magnetiniai grandynai; subalansuotas slėgio mažinimas priekinėje ir galinėje kameroje; cinko lydinio priekinė plokštė; aliuminio lydinio garso kanalas; trikampė ergonominė forma |
| Jautrumas (dB/mW) | 109 |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 14g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |


















