Fairphone 5 256GB цена
Fairphone 5 256GB цена
Smartphone Fairphone 5 6.46" 256GB Transparent |
|
609.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
609.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Fairphone 5 5G Dual-SIM 8GB/256GB transparent Android 14 Smartphone | F5FPHN-2TL.. |
|
613.30 €
|
B магазин enter24.eu |
Fairphone 5 5G Dual-SIM 8GB/256GB transparent Android 13.0 Smartphone |
|
628.13 €
|
B магазин smartech.ee |
Fairphone 5 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8GB / Interner Speicher 256GB - mic.. |
|
632.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
632.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fairphone 5 8/ 256GB Transparent mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 106.79 eur/mėn |
|
640.73 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
640.73 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Fairphone 5 5G 8 / 256GB Juodas (F5FPHN-2TL-EU1) |
|
640.73 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
640.73 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Fairphone 5 16,4 cm (6.46") Dviguba SIM jungtis Android 13 5G C tipo USB 8 GB 25.. |
|
674.16 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
674.16 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | Fairphone |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 8718819372295 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.46 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 5 |
| Ekrano raiška | 1224 x 2700 px |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 4k@30fps |
| Procesoriaus tipas | qcm 6490 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Atminties kortelės talpa | up to 2000gb |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Baterijos talpa | 4200mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 13 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Modelis | fairphone 5 |
| Aukštis | 161.6mm |
| Plotis | 75.83mm |
| Gylis | 9.6mm |
| Svoris | 212g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | esim + nanosim |
| Показать больше | |


























