Gartraukis Faber TCH04 BK16A цена
Gartraukis Faber TCH04 BK16A цена
Faber TCH04 BK16A 741 |
|
59.91 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
59.91 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 19:06
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985612012 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56.8kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 5.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | 11lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 140m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 220m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 49cm |
| Valdymas | elektromechaniniai |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 100 - 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; slider valdymas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Savybės | led apšvietimas |
| Показать больше | |


















