Gartraukis Faber Stilo COMFORT BK MATT A60 цена
Gartraukis Faber Stilo COMFORT BK MATT A60 цена
Gartraukis Faber Stilo Comfort BK Matt A60, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
297.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis FABER STILO COMFORT BK MATT A60/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
315.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis FABER STILO COMFORT BK MATT A60/2Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
319.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Faber Stilo COMFORT BK MATT A60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
339.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK MATT A60 Prekė - 325.0618.791 |
|
379.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
379.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Faber STILO COMFORT BK MATT A60 |
|
294.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
294.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber Stilo Comfort BK Matt A60, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
297.86 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Stilo Comfort BK Matt A60, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
297.86 €*
|
B магазин 1a.lt |
Faber „STILO COMFORT BK MATT A60“ gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.79 eur/mėn |
|
297.86 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
297.86 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK Matinis A60/2 |
|
297.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
297.86 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis FABER STILO COMFORT BK MATT A60/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
315.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis FABER STILO COMFORT BK MATT A60/2Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
319.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Faber Stilo Comfort BK Matt A60, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
319.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
319.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber Stilo Comfort BK Matt A60, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
328.57 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
328.57 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber Stilo COMFORT BK MATT A60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
339.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK MATT A60 Prekė - 325.0618.791 |
|
379.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
379.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 12:32
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985851374 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 78kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 60 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 690m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 69db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.46w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.62w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 1060cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Показать больше | |






























