Gartraukis Faber IN-NOVA PREMIUM X A60 цена
Gartraukis Faber IN-NOVA PREMIUM X A60 цена
Faber IN-NOVA PREMIUM X A60 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 70.42 eur/mėn больше |
|
422.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
422.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber IN-NOVA PREMIUM X A60, nerūdijančiojo plieno sp. |
|
479.00 €
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber IN-NOVA PREMIUM X A60, nerūdijančiojo plieno sp. |
|
479.00 €
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Faber In-Nova Premium X KL A60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
499.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 10:34
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612981776008 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | in-nova premium x kl a60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 52.9kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 73lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 55.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | 280m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 570m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 53db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 33.9cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 32cm |
| Valdymas | sensorinis, nuotolinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |




































