Gartraukis Faber PLUS BK MATT A37 цена
Gartraukis Faber PLUS BK MATT A37 цена
Gartraukis Faber Cylindra PLUS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
554.08 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Cylind Plus BK MATT A37Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689.0 € |
|
554.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis FABER CYLINDRA PLUS BK MATT A37/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
629.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Faber Cylindra PLUS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
554.08 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Cylindra PLUS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
554.08 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Faber Cylind Plus BK MATT A37Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689.0 € |
|
554.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Faber CYLINDRA PLUS BK MATT A37 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 99.07 eur/mėn |
|
594.40 €
5-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
594.40 €
5-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
Gartraukis Faber CYLINDRA PLUS BK MATT A37/2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
629.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
629.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis FABER CYLINDRA PLUS BK MATT A37/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
629.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Faber CYLINDRA PLUS BK MATT A37/2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
629.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
629.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 10:28
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985789165 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 335.0572.104 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 58kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 133lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 85.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 280m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 580m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 37cm |
| Gylis | 37cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | filtro užterštumo indikatorius. |
| Показать больше | |

































